Pytania do nas

Nasza FotoBudka to nowoczesne Mobilne Centrum z projektem z 2018r. Jest zautomatyzowanym urządzeniem wykonującym zdjęcia, które są od razu drukowane. Ma w sobie projektor, odtwarza muzykę z głośników, nagrywa filmiki w Full HD. Po zakończeniu imprezy materiały są przekazywane m.in. na pendrive.
Nie. Instalacja i składanie urządzenia zawsze odbywa się poza wyznaczonym czasem wynajmu
Nasze nowoczesne urządzenie to projekt z 2018r. Jest to sprzęt najwyższej jakości i funkcjonalności ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami UE. Rozwiązania w naszej Video FotoBudce są chronione prawnie i producent zastrzegł ponad 20 patentów w naszym mobilnym urządzeniu. Oprogramowanie daje możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji unikalnych układów zdjęć z ramkami, reklamami i opisami. Cenimy sobie jakość wykonania urządzenia, zdjęcia najlepszym sprzętem zamontowanym w korpusie, fotograficzną drukarką, możliwością nagrywania filmików w Full HD - np życzeń, odtwarzania materiałów z naszego projektora, ogromną ilością kolorowych gadżetów, komunikacji w języku polskim i angielskim, przekazaniu po imprezie materiałów na pendrive. Nasza FotoBudka posiada całkowicie zintegrowany system zasilania i może również wykonywać sesje podczas braku prądu. Oprogramowanie umożliwia od razu wysyłanie zdjęć na emaila, facebooka, twittera. Całością steruje nowoczesny komputer.
Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Podczas każdej imprezy mają Państwo do dyspozycji Asystenta rozmawiającego w języku polskim i angielskim.
Tak. Zdjęcia są drukowane na profesjonalnej fotograficznej drukarce w ciągu kilku sekund. Do wyboru są formaty 10x15 , 15x20 i w paski 5x15cm.
Zazwyczaj do swobodnej instalacji oraz komfortu korzystających preferujemy powierzchnię ok. 3mx2m.
Oczywiście tak. Posiadamy ogromną ilość przeróżnych śmiesznych gadżetów. Mamy ze sobą kolorowe peruki, śmieszne okulary, czapki, kapelusze, pióropusze, tabliczki itp.. Jeśli mają Państwo jakieś szczególne wymagania dotyczące rekwizytów, oczywiście postaramy się je również spełnić.
Najprościej wypełnić formularz zgłoszeniowy, lub zadzwonić. Po ustaleniu szczegółów, umawiamy się na przekazanie zaliczki wraz z podpisaniem umowy firmowej. Dany termin jest ostatecznie zarezerwowany po wpłaceniu zaliczki, oraz podpisaniu umowy.
Zamawiając naszą Video FotoBudkę ustalamy wcześniej jakie będzie tło, układ zdjęć, ramka, tekst, data, logo, format wydruku
Tak,posiadamy w ofercie Księgi Gości. Po imprezie staje się wyjątkową pamiątką na zawsze. Wklejane wydrukowane szalone zdjęcia + wesołe życzenia to coś niesamowitego w obecnych czasach.
Preferujemy tło zielone, jako green screen. Program w naszej Video FotoBudce umożliwia wybór setek pzreróżnych teł. Posiadamy także przeróżne tła zamontowane na stelażu.
Nie. Podczas zabawy nie ma ograniczenia co do ilości wykonanych i wydrukowanych zdjęć. Jedynym ograniczeniem jest czas wynajmu. Standardowo FotoBudka po wykonanej sesji drukuje np 2 paski zdjęciowe o wymiarach 5 x 15cm każdy, lub 1 zdjęcie o wymiarach 10 x 15cm. Nielimitowany wydruk daje możliwość wydrukowania większej ilości zdjęć jaki życzą sobie zamawiający. Po każdej sesji mamy wybór liczby drukowanych odbitek. Dzięki tej opcji nie ma problemu z podzieleniem się zdjęciami podczas imprezy, gdzie podczas jednej sesji na ściance jest kilka osób. Każda z osób będzie miała wtedy możliwość otrzymania swojego zdjęcia na pamiątkę.
Nie. Nasz korpus jest uchylny i dostosujemy go do wysokości osób fotografowanych.
Tak. Wszystkie zdjęcia wykonane podczas imprezy zostaną Państwu przekazane na pendrive, oraz zostaną umieszczone w galerii internetowej, po wcześniejszym ustaleniu.
Nie. Nasze nowoczesne urządzenie posiada własny system profesjonalnego oświetlenia. Lampa pierścieniowa światłą stałego to kluczowy czynnik i gwarancja wykonania profesjonalnego zdjęcia. Lampa posiada 12 punktów świetlnych LED, rozmieszczonych na obwodzie wokół aparatu. Nawet w zaciemnionych miejscach zdjęcia będą wysokiej jakości.
Tak oczywiście. Istnieje możliwość przedłużenia czasu naszej Video FotoBudki w trakcie wydarzenia.
Tak, posiadamy firmę i jak najbardziej wystawiamy faktury. Potrzebujemy jedynie Państwa danych.